Taekwondo Amersfoort sluit zich aan bij Topsport Amersfoort

17 mei , 10:53Sport
original-EDF9D368-B9F1-4C7E-9276-0E6437DAC146
Taekwondo Amersfoort
Taekwondo Amersfoort is toegetreden tot Topsport Amersfoort en is daarmee het negende lid van het netwerk. Met de aansluiting wil de club haar topsportambities verder versterken en de samenwerking met andere topsportgerichte verenigingen in de stad intensiveren.
De club kijkt terug op een succesvolle periode. Taekwondo Amersfoort werd de afgelopen jaren meerdere keren uitgeroepen tot beste taekwondoclub tijdens toernooien in Nederland en België, vierde in oktober 2024 het tienjarig bestaan en won in december 2025 de titel Beste Club van Nederland, met 16 gouden, 7 zilveren en 1 bronzen medaille.
Daarnaast levert de club sporters aan het RTC en het NTC. Ook heeft Giorgio Janmaat, naast zijn rol binnen de club, een belangrijke positie in de nationale topsportstructuur als regiotrainer en assistent-bondscoach van Nederland. “Wij zoeken binding met Amersfoort en aansluiting bij clubs die, net als wij, op topsportniveau opereren,” zegt Janmaat. “Topsport Amersfoort biedt daarvoor een sterk netwerk, expertise en middelen.” Taekwondo Amersfoort telt ongeveer 240 leden, waarvan circa 180 tot 190 taekwondobeoefenaars.
loading

Loading articles...

Loading