Zorgeloos op pad met bus en trein

17 aug , 16:42Nieuws
inloopspreekuur doe mee met het ov
Doe mee met het OV
Na de zomer worden de dagelijkse activiteiten weer opgepakt. Een bezoek aan familie, een afspraak in het ziekenhuis, een middag winkelen of een uitstapje: het openbaar vervoer biedt een comfortabele manier om op pad te gaan. Wie vragen heeft over reizen met de trein, bus of tram, de nieuwe OV-pas, het plannen van een reis of het betalen van een rit, is van harte welkom tijdens het gratis OV-inloopspreekuur op:
Datum:           Donderdag 3 september 2026
Tijd:               14.00 – 15.30 uur
Locatie:          Bibliotheek Vathorst, Leeghwater 1-3, Amersfoort
Datum:           Maandag 21 september 2026
Tijd:               10.00 – 11.30 uur
Locatie:          Meander MC, Maatweg 3, Amersfoort
Datum:           Maandag 21 september 2026
Tijd:               14.30 – 16.00 uur
Locatie:          Dorpshuis de Neng, Engweg 7, Hoogland
Tijdens het OV-inloopspreekuur zitten ervaren OV-ambassadeurs klaar om vragen te beantwoorden. Zij kunnen informatie en advies geven over abonnementen, het in- en uitchecken bij verschillende vervoerders en het plannen en betalen van een reis. Loop vrijblijvend binnen, de OV-ambassadeurs nemen rustig de tijd om uitleg te geven.
Marianne (70 jaar): "Na de vakantie wilde ik weer vaker met de bus naar de stad, maar ik twijfelde over het in- en uitchecken. Dankzij de OV-ambassadeurs weet ik precies hoe het werkt en stap ik weer met een gerust gevoel in."
OV-ambassadeurs helpen jou op weg. Kijk voor meer informatie op www.doemeemethetov.nl

Telefonisch spreekuur

Liever telefonisch advies? Bel dagelijks met een OV-ambassadeur tijdens het telefonisch spreekuur. Zij zijn bereikbaar op: 033 - 208 23 80.  
Maandag- t/m vrijdagochtend van 10.00 tot 12.00 uur   
Dinsdag- en donderdagmiddag van 13.30 tot 15.00 uur   
Maandag- en woensdagavond van 18.30 tot 20.00 uur
loading

Loading articles...

Loading