Onderwijsinspectie beoordeelt Dr. M. van der Hoeveschool met ‘voldoende’

08 jun , 12:10Nieuws
school 2934976 1280 e1513800938696
Publiek domein
Foto ter illustratie
De Dr. M. van der Hoeveschool heeft een belangrijke stap gezet in haar ontwikkeling. Na het oordeel ‘zeer zwak’ vorig jaar, heeft het herstelonderzoek van de Onderwijsinspectie, dat maandag 1 juni plaatsvond, geleid tot een positief resultaat: de school heeft een ‘voldoende’ beoordeling gekregen.
Tijdens het onderzoek bezochten inspecteurs lessen, spraken zij met leerlingen, ouders, team en directie en bekeken zij schooldocumenten. De inspectie sprak waardering uit voor de brede en zichtbare ontwikkeling binnen de school.
“Waar we vandaan komen maakt ons extra trots op waar we nu staan: een school in duidelijke groei en ontwikkeling. We hebben niet alleen verbetering laten zien, maar direct een voldoende gekregen van de inspectie. Een prachtig resultaat waar we heel blij mee zijn; voor onze leerlingen, ouders, team en Stichting Meerkring”, laten Janine van der Pas (directeur) en Hilde Zwaan (adjunct-directeur) weten. Ook benadrukt de inspectie dat de verbetering breed gedragen wordt en zichtbaar is in de hele school.”
De directie is trots op het team en de gezamenlijke inzet: “We hebben scherp gestuurd op kwaliteit en dat vertaalt zich nu in zichtbare verbetering. ”Hoewel dit resultaat een belangrijke erkenning is, ziet de school het als een stevige basis om verder te bouwen. Met vertrouwen en een duidelijke koers blijft het team werken aan de beste leeromgeving voor de leerlingen.
loading

Loading articles...

Loading