
Een avond vol humor, verhalen en nieuwe perspectieven met host Renske Leijten.
Na een zeer succesvolle editie in november keert De Dubieuze Avond terug naar Amersfoort. In De Lieve Vrouw staat opnieuw een sprankelende avond op het programma, ditmaal gepresenteerd door Renske Leijten. Verwacht een mix van nieuw talent, vers materiaal en onverwachte wendingen.
Het initiatief voor De Dubieuze Avond komt van de geboren en getogen Amersfoortse Maaike Dirkje Hop. In november won zij zowel de jury- als de publieksprijs van Cameretten. Jury en recensenten prijzen haar als een intelligente, tegendraadse cabaretier met een eigen stem: scherp, nieuwsgierig en wars van het napraten van heersende meningen. Haar werk is geestverruimend en inhoudelijk, zonder ooit elitair te worden.
Maaike Dirkje Hop: “Er is veel braaf theater. Wat er mist in het culturele aanbod is optimistisch, geestverruimend en grensverleggend werk. Vernieuwing begint op De Dubieuze Avond in Amersfoort.”
Voor deze editie nodigt Maaike opnieuw een bont gezelschap van comedians, muzikanten en verhalenvertellers uit. In de line-up staan onder anderen Marjolijn van Kooten en Selma Visscher. Elke editie verrast met een nieuwe combinatie van opkomend talent en gevestigde namen.
Een ex-politica als host? Is dat dubieus, of juist de kracht van deze avond? Oordeel zelf en kom kijken!
Kaarten zijn verkrijgbaar via: https://lievevrouw.nl/agenda/de-dubieuze-avond