De Amersfoortse singer-songwriter Aaron Asbury presenteert op zaterdag 12 september zijn nieuwe album City of Sin tijdens een albumreleaseconcert in Flint. Na eerdere optredens bij TREK Live en de Kampvuurconcerten van Flint staat hij dit keer met zijn zevenkoppige band op het podium voor een eigen avond. Centraal staat zijn nieuwe album: zeven nummers met een krachtige, volle sound en persoonlijke verhalen.
Met City of Sin zet Aaron Asbury een volgende stap in zijn muzikale ontwikkeling. De singersongwriter uit de regio bouwde de afgelopen jaren aan zijn eigen repertoire en live-reputatie. Ook in Flint was hij regelmatig te zien. Hij trad meerdere keren op tijdens TREK Live in de foyer en was onderdeel van de Kampvuurconcerten, initiatieven waarmee Flint ruimte biedt aan makers en muzikaal talent uit Amersfoort en de regio.
Van Destination Unknown naar City of Sin
Na zijn eerdere album Destination Unknown en de single Sweet Summer Rain bleef Aaron zich ontwikkelen als songwriter en performer. Hij speelde Sweet Summer Rain live op Radio Veronica en deed vervolgens mee aan Holland’s Got Talent. Daar bracht hij een zelfgeschreven nummer en kreeg hij van de jury vier keer ‘ja’. Vanuit die ervaringen werkte Aaron verder aan nieuw materiaal. Dat komt nu samen op City of Sin: een eerlijke en energieke plaat waarop hij een nieuwe muzikale richting laat horen.
Zeven nummers, zevenkoppige band
City of Sin telt zeven nummers, opgenomen met Aarons zevenkoppige band. Tijdens het albumreleaseconcert in Flint brengt hij het nieuwe werk live naar het podium: direct, energiek en met de volle sound van de complete band. Naast de muziek staan ook de verhalen achter de nummers centraal. Daarmee geeft de avond het publiek de kans om niet alleen kennis te maken met City of Sin, maar ook met het verhaal en de ontwikkeling van de artiest achter het album.
De albumrelease sluit aan bij de ambitie van Flint om makers uit Amersfoort en de regio een podium te bieden. Na zijn eerdere optredens bij TREK Live en de Kampvuurconcerten keert Aaron Asbury nu terug naar Flint voor de presentatie van zijn nieuwste werk.
Aaron Asbury – City of Sin – Album release
Zaterdag 12 september | 20.15 uur
Kaarten via flint.nl