Bankhelpdeskfraude aan Neptunusplein

16 jul , 11:00 112
politie2018imageset_genericlandscape (2)
Politie.nl

In Amersfoort werd een oudere vrouw opgelicht door iemand die zich voordeed als medewerker van een bank. De oplichter pinde bijna 5000 euro bij een pinautomaat aan het Neptunusplein in Amersfoort. Wie is deze oplichter?

Wie is deze verdachte?

  • Geslacht: Man
  • Geschatte leeftijd: 18-25 jaar
  • Huidskleur: Donker
  • Postuur: Smal
  • Geschatte lengte: 1.65-1.75
  • Kleding: Grijs trainingspak met zwarte accenten en een capuchon van het merk Nike, zwart gewatteerde bodywarmer, zwarte sneakers met witte zool en accenten van het merk Christian Dior

Op een donderdagmiddag in mei werd het slachtoffer uit Maarsbergen opgebeld door een nep bankmedewerker. Het slachtoffer werd overtuigd om haar pinpas met pincode af te geven aan een koerier. Er werd meerdere keren gepind met de gestolen pinpas bij een Geldmaat op het Neptunusplein in Amersfoort. De pinner staat op beeld.

Tip uw informatie

Heeft u meer informatie? Geef het dan door aan de politie. Dat kan via het tipformulier of gratis via de Opsporingstiplijn 0800 – 6070. Ook kan dit anoniem bij Meld Misdaad Anoniem via 0800-7000 of online via de website.